Noclegi w Krakowie

Krakowskie Noclegi to ciągle powiększająca się najlepsza baza apartamentów w Krakowie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się zaufaniem szerokiego grona klientów. Oddajemy do państwa dyspozycji, szereg mieszkań, które można dobrać do swoich potrzeb. W ofercie posiadamy luksusowe apartamenty z klimatyzacją czy garażem, wiele przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasze apartamenty są wynajmowane podczas podróży biznesowych i turystycznych. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim apartamenty w obrębie Centrum Starego Miasta, Rynku Głównego, Wawelu i Dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Zapraszamy.

 

Apartament Kajuta 303

1 - 2 osób,   20 m2,   Kazimierz
 
 
APARTAMENT KAJUTA 303: regał / internet (Wi-Fi) / komoda / łóżko małżeńskie / telewizor / szafa / zmywarka / garnki / fotel /
 
 
Dostępność:
Rezerwacja:
data przyjazdu:
data wyjazdu:
liczba osób:
PRZELICZ
 
 
 

Apartament w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul.Miodowej. Powierzchnia 20 m2, składa się z pokoju, aneksu kuchni, antresoli oraz łazienki. Nowe drzwi wejściowe antywłamaniowe, nowe okna, panele na podłogach, aneks kuchenny wyposażony, flizy w łazience, kabina prysznicowa. kompletnie wyposażona kuchnia i łazienka, klimatyzacja, elektryczne rolety, ekologiczne ogrzewanie panelowe, bezprzewodowy internet.

Dla Państwa wygody i komfortu pobytu, Kajuta 303 oferuje:
2-osobowe łóżko z nowoczesnym materacem sprężynowym, kompletnie wyposażoną kuchnię i łazienkę, pełną klimatyzację, elektryczne rolety, ekologiczne ogrzewanie, bezprzewodowy internet. Zwrotna kaucja 200 zł.

Kamienica jest z okresu przedwojennego, w dobrym stanie (cegła), nowa elewacja.
Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Spacerkiem 5 min. na bulwary wiślane. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy.

Dobra komunikacja.
(Tramwaje: 3,9,13,23,32,34,36,38. Autobusy: 127,157,158,192,198,205,502)
Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Spacerkiem 10 minut do "Galerii Kazimierz". lub 15 minut do Rynku Głównego i Sukiennic.
Kontakt pod numerem telefonu: 660 418 480,

proszę czekać...

 
 

 tel 660 418 480 

Krakowskie Noclegi - wszystkie prawa zastrzeżone