Noclegi w Krakowie

Krakowskie Noclegi to ciągle powiększająca się najlepsza baza apartamentów w Krakowie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się zaufaniem szerokiego grona klientów. Oddajemy do państwa dyspozycji, szereg mieszkań, które można dobrać do swoich potrzeb. W ofercie posiadamy luksusowe apartamenty z klimatyzacją czy garażem, wiele przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasze apartamenty są wynajmowane podczas podróży biznesowych i turystycznych. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim apartamenty w obrębie Centrum Starego Miasta, Rynku Głównego, Wawelu i Dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Zapraszamy.

 

Apartament Les Matejko 3

1 - 2 osób,   27 m2,   Stare Miasto
 
 
: 2 łóżka pojedyncze / internet (Wi-Fi) / komoda / szafa / garnki /
 
 
Dostępność:
Rezerwacja:
data przyjazdu:
data wyjazdu:
liczba osób:
PRZELICZ
 
 
 

1 os. 150.00
2 os. 160.00


Apartament Les Matejko 2 (27 m2, 2 piętro) Apartament znajduje się 2 minuty od Dworca Głównego( PKP/PKS)/Galerii Krakowskiej, 5 minut od Rynku Głównego w sąsiectwie kościoła św.Floriana w którym w latach 1949-1951 wikariuszem parafii był Karol Wojtyła, a pół wieku później już jako papież Jan Paweł II nadał kościołowi rangę bazyliki mniejszej.

 Plac Jana Matejki– plac w Krakowie usytuowany między ulicami Basztową i Warszawską na terenach Kleparza, na północ od Starego Miasta.1910, w 500. rocznicę zwycięskiej bitwy pod Grunwaldem wzniesiono pomnik Grunwaldzki, według projektu Antoniego Wiwulskiego. Powstanie pomnika finansował Ignacy Paderewski. Pomnik został zniszczony przez okupanta hitlerowskiego, w 1976 pomnik zrekonstruowano. Przed pomnikiem znajduje się marmurowa płyta Grobu Nieznanego Żołnierza.

Jest to doskonała lokalizacja zarówno dla osób podróżujących w interesach,jak również dla turystów,którzy pragną zwiedzić miasto(przystanki autobusowe i tramwajowe 2 minuty pieszo).Kilka metrów od kamienicy znajduje się targ -Stary Kleparz na którym codziennie można kupić swieże owoce i nie tylko.

Mieszkanie składa  się  z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

proszę czekać...

 
 

 tel 660 418 480 

Krakowskie Noclegi - wszystkie prawa zastrzeżone