Noclegi w Krakowie

Krakowskie Noclegi to ciągle powiększająca się najlepsza baza apartamentów w Krakowie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się zaufaniem szerokiego grona klientów. Oddajemy do państwa dyspozycji, szereg mieszkań, które można dobrać do swoich potrzeb. W ofercie posiadamy luksusowe apartamenty z klimatyzacją czy garażem, wiele przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasze apartamenty są wynajmowane podczas podróży biznesowych i turystycznych. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim apartamenty w obrębie Centrum Starego Miasta, Rynku Głównego, Wawelu i Dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Zapraszamy.

 

Apartament Ruczaj-Campus

1 - 4 osób,   50 m2,   Ruczaj
 
 
SALON: telewizor / 4 szt. krzesła / 2 sz. krzesła / szafka wisząca / komoda / stolik / stół /
SYPIALNIA: regał / 2 łóżka pojedyncze /
ŁAZIENKA: bidet / prysznic / lustro / ręczniki / umywalka / ogrzewanie centralne / pralka /
ANEKS KUCHENNY: kuchenka elektryczna / lodówka / zlew jednokomorowy / piekarnik / naczynia i sztućce / garnki / czajnik elektryczny /
BALKON: flizy /
 
 
Dostępność:
Rezerwacja:
data przyjazdu:
data wyjazdu:
liczba osób:
PRZELICZ
 
 
 

Zapraszamy Państwa do komfortowego apartamentu zlokalizowanego w dzielnicy Ruczaj.  Ilość miejsc: 1-4 (Cena od 55 za osobo/dobę). Apartament stanowi luksusowe miejsce relaksu i wypoczynku dla dwóch osób, ale będzie również wygodny dla czterech dorosłych osób, cztery pojedyncze łóżka do spania. Salon jest jasny a duże okna dachowe zapewniają dostęp naturalnego światła przez cały dzień. Z drugiego pokoju wyjście na balkon. Apartament w tym standardzie zadowoli nawet bardzo wybrednych gości. W bezpośrednim sąsiedztwieKampus UJ,więc można wykorzystać zjazdy na uczelnie z wypoczynkiem i zwiedzaniem miasta.Dzięki otwartej w 2012 r. linii tramwajowej przebiegającej wzdłuż osiedla Ruczaj do pętli "Czerwone Maki", posiada dogodne połączenie tramwajowe i autobusowe z centrum Krakowa.Przystanek Ruczaj (pętla autobusowa)

 1. 114 -> Kampus UJ

 2. 114 -> Prądnik Biały Zachód

 3. 124 -> Wieczysta

 4. 128 -> Mistrzejowice

 5. 178 -> Kampus UJ

 6. 178 -> Mistrzejowice

 7. 194 -> Kampus UJ

 8. 194 -> Krowodrza Górka

 9. 213 -> Krzęcin

 10. 213 -> Łagiewniki

 11. 223 -> Brzeźnica

 12. 223 -> Łagiewniki

 13. 424 -> Wieczysta

 14. 609 -> Kampus UJ

 15. 609 -> Os.Na Stoku

Okolica:Na północ od osiedla znajduje się efektowny kompleks skał wapiennych, miejsce do spacerów, wycieczek pieszych i rowerowych, według legendy wiązane z Janem Twardowskim. Poza tym jestszkoła jazdy konnej KKJ, kompleks rekreacyjny.

 

proszę czekać...

 
 

 tel 660 418 480 

Krakowskie Noclegi - wszystkie prawa zastrzeżone