Noclegi w Krakowie

Krakowskie Noclegi to ciągle powiększająca się najlepsza baza apartamentów w Krakowie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się zaufaniem szerokiego grona klientów. Oddajemy do państwa dyspozycji, szereg mieszkań, które można dobrać do swoich potrzeb. W ofercie posiadamy luksusowe apartamenty z klimatyzacją czy garażem, wiele przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasze apartamenty są wynajmowane podczas podróży biznesowych i turystycznych. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim apartamenty w obrębie Centrum Starego Miasta, Rynku Głównego, Wawelu i Dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Zapraszamy.

 
 
 
 

Wycieczki:


1. Przełom Dunajca- 320 PLN / od osoby

(minimum 4 osoby), czas trwania 8 godzin

uważany za jeden z najpiękniejszych zakątków nie tylko w Polsce, stanowi pomnik przyrody o światowym znaczeniu. Dunajec płynie w głębokim, wyżłobionym przez siebie skalnym wąwozie; na długości 9 km siedmiokrotnie gwałtownie skręca, (trzy zakręty przekraczają kąt 130°, a wysokość urwistych, wapiennych ścian sięga 300-500 metrów ponad lustro wody). Powstanie Przełomu jest przedmiotem sporów wielu naukowców. Najciekawsze są jednak podania ludowe na ten temat. Jedna z legend głosi, że ujście Dunajcowi wyrąbał mieczem król Bolesław Chrobry. Inna legenda mówi o Ferkowiczu, ścigającym króla wężów, który uciekając wytarł swym cielskiem wąwóz, wytyczając drogę rzece. Jest to idealne miejsce dla wszystkich miłośników natury. Podróż drewnianą tratwą pośród szczytów Pienińskiego Parku Narodowego dostarczy Państwu wielu wrażeń.
Wycieczka obejmuje: transport w obydwie strony, bilet wstępu do Pienińskiego Parku Narodowego, Spływ przełomem Dunajca do Szczawnicy, bilet wstępu do zamku w Niedzicy.


2. Zakopane 300 PLN / od osoby

(min 4 osoby) czas trwania 7 godzin

Gubałówka: kolejka i panorama Tatr- Miejsce niezwykle popularne ze względu na łatwą dostępność (na szczyt wjeżdżamy kolejką linowo-terenową) i niesamowite widoki. Ze szczytu roztacza się panorama na Zakopane i górujące nad nim Tatry. Bez trudu dostrzeżemy Giewont i Kasprowy Wierch, a przy dobrej pogodzie również najwyższe szczyty Tatr Wysokich.

Kolejka na Kasprowy Wierch -Działa od 1936 r. i szczyt Kasprowego Wierchu zdobywa w 12 minut. Bardzo popularna jest zarówno zimą, ze względu na najlepsze w Polsce stoki narciarskie, jak i latem. Z Kasprowego Wierchu można ruszyć na spacer w dół do Zakopanego. To także świetny punkt, by rozpocząć trekking po Tatrach.

Wycieczka obejmuje: usługę transportową, zwiedzanie miasta z jednym wstępem do wybranego muzeum z przewodnikiem w języku polskim, wyjazd kolejką na Gubałówkę.


3. Kalwaria Zebrzydowska 250 PLN / od osob

(min 4 osoby) czas trwania 6 godzin

Jest niewielkim miasteczkiem usytuowanym w dolinie, na pograniczu Beskidu
Makowskiego i Pogórza Wielickiego. Miasto jest znane z wyrobu mebli. Najważniejszym jego walorem jest znajdujący się tam klasztor Bernardynów, który został ufundowany w 1602 roku przez Mikołaja Zebrzydowskiego.
Obecnie w skład tego sanktuarium wchodzi bazylika Matki Boskiej
Anielskiej, klasztor Bernardynów oraz zespół 42 kapliczek i kościółków
kalwaryjskich położonych między górami Żar i Lanckorona. Zespół ten został
w 1999 roku wpisany na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Wycieczka obejmuje: usługę transportową , zwiedzanie klasztoru Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej z przewodnikiem w języku polskim.

 

4. Częstochowa 350 PLN/od osoby

(min 4 osoby) czas trwania 7 godz.

Sanktuarium na Jasnej Górze w Częstochowie
Pierwsze wzmianki historyczne dotyczące miasta pochodzą z XIII wieku.
W zachodniej części miasta zwanej kiedyś Starą Częstochową, wznosi się na wysokość 293 m n.p.m. wapienne wzgórze, na którym usytuowany jest kompleks zabudowań sakralnych i mieszkalnych, otoczonych wałami obronnymi i parkiem, zwany Jasną Górą. Niewątpliwie jest to najważniejsza destylacja pielgrzymkowa w Polsce. Swą wyjątkowość zawdzięcza cudownemu obrazowi Matki Bożej.
Wycieczka obejmuje: usługę transportową, zwiedzanie Sanktuarium z przewodnikiem w języku polskim.


5. Oświęcim 145 PLN / od osoby

(min 4 osoby, od 1-3 osób płacą tyle co 4 osoby) czs trwania 6 godz.

Obóz Auschwitz został utworzony przez Niemców w połowie 1940 r. na przedmieściach Oświęcimia, a głównym powodem jego utworzenia była powiększająca się liczba aresztowanych masowo Polaków i przepełnienie istniejących już więzień. Dlatego od początku był on planowany nie tylko jako obóz pracy, lecz przede wszystkim jako miejsce masowych mordów.
W 1939 r. powstał pierwszy projekt nowego obozu, który 27 kwietnia 1940 r. został ostatecznie zaakceptowany przez najwyższe władze SS.

Wycieczka obejmuje: usługę transportową , zwiedzanie muzeum z przewodnikiem w języku polskim, film dokumentarny wyświetlany podczas podróży w samochodzie.


6. Wieliczka 135 PLN / od osoby

(od 1 do 3 osób płacą tyle co 4 osoby) czas trwania 4 godziny

Zabytkowa kopalnia soli w Wieliczce to jeden z dwunastu obiektów, który znalazł się na pierwszej liście UNESCO (z 1978 roku). Chociażby z tego względu warto kopalnię odwiedzić.
Oto jak został uzasadniony wpis Wieliczki na listę UNESCO: „Zabytkowa Kopalnia Soli w Wieliczce stanowi jedyny obiekt górniczy na świecie, czynny bez przerwy od średniowiecza do chwili obecnej. Jej oryginalne wyrobiska (chodniki, pochylnie, komory eksploatacyjne, jeziora, szyby, szybiki) o łącznej długości około 300 km usytuowano na 9 poziomach, sięgających do głębokości 327 m ilustrują wszystkie etapy rozwoju techniki górniczej w poszczególnych epokach historycznych"
Trasa turystyczna Wieliczki sięga głębokości 140 m i znajdują się na niej słynne komory: Kaplica św Kingi oraz Komora Warszawa oraz wiele innych.
Wycieczka obejmuje: transport w obydwie strony, bilet wstępu na trasę turystyczną oraz do muzeum, usługę przewodnicką w języku polskim, wyjazd na powierzchnie windą górniczą.


7. Przywóz i odwóz lotnisko Balice - 4 osoby 120 za transfer.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailem. Po przylocie oferujemy transport sprzed terminala pod wskazany adres. W drodze powrotnej będziemy minimum dwie godziny przed odlotem.


8. Transfer Pyrzowice 4 osoby 380 PLN.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailem. Po przylocie oferujemy transport sprzed terminala pod wskazany adres. W drodze powrotnej będziemy minimum dwie godziny przed odlotem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

 tel 660 418 480 

Krakowskie Noclegi - wszystkie prawa zastrzeżone