Noclegi w Krakowie

Krakowskie Noclegi to ciągle powiększająca się najlepsza baza apartamentów w Krakowie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się zaufaniem szerokiego grona klientów. Oddajemy do państwa dyspozycji, szereg mieszkań, które można dobrać do swoich potrzeb. W ofercie posiadamy luksusowe apartamenty z klimatyzacją czy garażem, wiele przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasze apartamenty są wynajmowane podczas podróży biznesowych i turystycznych. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim apartamenty w obrębie Centrum Starego Miasta, Rynku Głównego, Wawelu i Dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Zapraszamy.

 
 
 
 

Najszybszym sposobem i w pełni bezpiecznym jest dokonywanie rezerwacji on-line poprzez płatność "PayU", obsługującym większość Banków w Polsce i Płatności Kartami Kredytowymi. PayU S.A. dostarcza serwisom internetowym najwyższej jakości rozwiązania w zakresie płatności w Internecie. Dzięki temu klienci mogą bezpiecznie i wygodnie płacić za swoje e-zakupy. PayU S.A. jest licencjonowanym Agentem Rozliczeniowym i podlega nadzorowi Narodowego Banku Polskiego. Firma posiada certyfikat PCI DSS, który potwierdza najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa płatności. Systemy stworzone i obsługiwane przez PayU S.A. to: www.platnosci.pl, www.payu.pl, www.placezallegro.pl oraz http://www.doladowania.payu.pl/. Z rozwiązań oferowanych przez PayU S.A. korzysta w Polsce ponad 8 000 serwisów internetowych.
W przypadku wystąpienia problemów  można również dokonać przelewu bankowego, lub przekazem pocztowym na poniżej wskazane konto:

 

Idea Bank:

79 1950 0001 2006 0128 2856 0002

W przypadku dodatkowych pytań, bądź problemów z dokonaniem rezerwacji prosimy skorzystać z jednej z poniższych form kontaktu. Zgodnie z regulaminem serwisu skontaktujemy się z Państwem w możliwie jak najszybszym czasie.

 

Adres:

31-831 Kraków

woj. małopolskie
ul. Szybka 23c

NIP: 677-133-29-73
REGON: 120176625

 

Kontakt telefoniczny:

 

660 418 480

 
Kontakt e-mail:

biuro@krakowskienoclegi.pl
 
Kontakt komunikator Skype
krakowskienoclegi

WWW:
www.krakowskienoclegi.pl 


 


Godziny otwarcia:

Pon.-Piątek: od 9:00 do 16:00

 

Godziny rezerwacji:

Pon.-Piątek: od 9:00 do 17:00

 

 
 

 

 


 


 

 

 tel 660 418 480 

Krakowskie Noclegi - wszystkie prawa zastrzeżone