Noclegi w Krakowie

Krakowskie Noclegi to ciągle powiększająca się najlepsza baza mieszkań w Krakowie, ciesząca się zaufaniem szerokiego grona klientów. Oddajemy do państwa dyspozycji, szereg lokali, które można dobrać do swoich potrzeb. W ofercie posiadamy luksusowe apartamenty, wiele przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasze apartamenty są wynajmowane podczas podróży biznesowych i pracy delegowanej. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim apartamenty w obrębie Centrum Starego Miasta, Rynku Głównego, Wawelu i Dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Jak również Nowej Huty i innych dzielnic. Zapraszamy.

 

Kraków, Stare Miasto, Długa, 31-147

1 - 2 osób,   19 m2,   Stare Miasto
 
 
POKÓJ: stolik / krzesło / pojedyncze łóżko / regał / szafa / rozkładana podwójna sofa /
ŁAZIENKA: lustro / prysznic / pralka / umywalka /
WC:
 
 
Dostępność:
Rezerwacja:
data przyjazdu:
data wyjazdu:
liczba osób:
PRZELICZ
 
 
 

900 PLN/miesiąc,

110 czynsz do administracji,

prąd według zużycia.

900 PLN kaucja

Do wynajęcia jednopokojowe, przytulne mieszkanie dla jednej lub dwóch osób z aneksem kuchennymi, łazienką, w centrum miasta. Do dworca PKP pięć minut. Bardzo dobra komunikacja - lokalizacja oddaje klimat Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie, plac targowy, Nowy Kleparz, Stary Kleparz, Planty Krakowskie, Rynek Główny, sklepy spożywcze, apteka, Politechnika. Mieszkanie umeblowane. Zabudowa kuchenna wraz z kuchenką indukcyjną, pralka, lodówka. Kabina natryskowa i osobne WC. W pokoju szafa, łóżko, stół. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 19 m2. Koszty to cena najmu + czynsz do administracji (obecnie 110 zł) + (kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu), energia elektryczna według zużycia od 150 zł do 250 zł (opłaty zaliczkowe w okresie zimowym i letnim do rozliczenia według odczytów dwumiesięcznych). Ogrzewanie w mieszkaniu elektryczne, Kontakt w sprawie oferty pod numerem telefonu 660 418 480


Więcej na: www.zap.nieruchomosci.pl/Mieszkanie-Dluga,1055,o.html
                   http://www.krakowskienoclegi.pl/krakow--stare-miasto--dluga--31-147,68,a.html


ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA NIERUCHOMOŚCI
Video HD : youtu.be/XmdB7X8o5PM


Ogłoszenia zamieszczone na naszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


proszę czekać...

 
 

 tel 660 418 480 

Krakowskie Noclegi - wszystkie prawa zastrzeżone