Noclegi w Krakowie

Krakowskie Noclegi to ciągle powiększająca się najlepsza baza apartamentów w Krakowie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się zaufaniem szerokiego grona klientów. Oddajemy do państwa dyspozycji, szereg mieszkań, które można dobrać do swoich potrzeb. W ofercie posiadamy luksusowe apartamenty z klimatyzacją czy garażem, wiele przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasze apartamenty są wynajmowane podczas podróży biznesowych i turystycznych. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim apartamenty w obrębie Centrum Starego Miasta, Rynku Głównego, Wawelu i Dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Zapraszamy.

 
 
 
 

Kraków w drugim etapie na najpiękniejsze miasta

Kościół Mariacki
Kościół Mariacki

Fundacja New7Wonders ogłosiła konkurs na najpiękniejsze miasta – „Siedem Nowych Cudów Świata”. Poznaliśmy pierwsze wyniki. Kraków przeszedł do drugiego etapu konkursu, znajdując się  16 miejscu. Z wszystkich 11 miast Polski, zgłoszonych do konkursu jeszcze 3 zyskały uznanie internautów - Warszawa 38 miejsce, - Katowice 45 miejsce, oraz Gdańsk wśród 75 europejskich ośrodków. Najwięcej głosów w fazie wstępnej oddano na Rzym, Barcelonę i Wenecję.
W kolejnej fazie kwalifikacji z 300 wyłonionych w 2012 roku miast 77 przejdzie do kolejnego etapu: a z pośród nich, pomiędzy 7-21.09.2013 roku zostanie wytypowane ostateczne 28 miast- finalistów. Kolejne etapy głosowania zakończy się liczbą kandydatów do 14, a zwycięska siódemka New7Wonders Cities, wyłoniona w wyniku głosowania internautów na całym świecie, zostanie ogłoszona 7 lipca 2014 roku.


Głosowanie odbywa się na stronie internetowej (foto poniżej)
http://www.n7w.com/en/cities
Aby zagłosować na Kraków  trzeba kliknąć na zakładkę Eastern Europe i wybrać Kraków. Oprócz Krakowa należy wybrać jeszcze 6 innych miast z dowolnego obszaru. Po wybraniu 7 miast należy wpisać kod CAPTCHA, wpisać adres mailowy i zatwierdzić wybór. Głosujcie. My to zrobiliśmy. A potem zapraszamy na krakowskie noclegi jako jeden z New7Wonders.  

 
 

 
 
 
Zobacz także

08-05-2013

Kuchnia domowa " MARKO" to propozycja kolejnej promocyjnej oferty dla klientów Krakowskich Noclegów...

 

2013-05-01

Krakowskie Noclegi z ogromną przyjemnością zapraszają Państwa na degustację pierogów do MR Vincent...

 

16-04-2013 roku

Miasto Kraków przygotowało z okazji długiego weekendu majowego wiele atrakcji...

 

30-03-2013 roku

Składamy wszystkim Wielkanocne Życzenia z pozdrowieniami z magicznego Krakowa.

 

czytaj więcej...
  

 

22-03-2013 roku

Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY

O tym że jest taka pora roku, która zmienia wszystko.

Jak było w słowach piosenki, ale niestety aura tego roku nas nie rozpieszcza. ....

 
 

 tel 660 418 480 

Krakowskie Noclegi - wszystkie prawa zastrzeżone