Noclegi w Krakowie

Krakowskie Noclegi to ciągle powiększająca się najlepsza baza mieszkań w Krakowie, ciesząca się zaufaniem szerokiego grona klientów. Oddajemy do państwa dyspozycji, szereg lokali, które można dobrać do swoich potrzeb. W ofercie posiadamy luksusowe apartamenty, wiele przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasze apartamenty są wynajmowane podczas podróży biznesowych i pracy delegowanej. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim apartamenty w obrębie Centrum Starego Miasta, Rynku Głównego, Wawelu i Dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Jak również Nowej Huty i innych dzielnic. Zapraszamy.

 
 
 
 

OFERTA DLA INWESTORA

Dlaczego warto kupować w Krakowie nieruchomości?

Kraków jako miejsce do wypoczynku i lokaty kapitału?

Jeśli mają Państwo taki zamiar zapraszamy do współpracy z naszym działem obsługi. Podczas wypoczynku i korzystania z krakowskich noclegów możemy przygotować ofertę dotyczącą zainwestowania w nieruchomości w Krakowie. Możemy zaoferować pełną obsługę poprzez kupno, wynajem na długie terminy. Administrację zakupionych obiektów.

Zajmiemy się przygotowaniem pełnej oferty. Najlepiej nie przez oglądanie zdjęć w ,,sieci”, tylko rzeczywiste spotkanie na nieruchomości, która was interesuje. Podczas tego etapu oglądamy nieruchomość, badamy jej stan prawny, ustalamy rzeczywistą cenę, nie ofertową, taką, która zadowoli przyszłe strony umowy. Ustala się wtedy strategię negocjacji i rozpoczyna kojarzenie stron kupna- sprzedaży nieruchomości. Kolejnym etapem jest przedstawianie ceny za nieruchomość stronom transakcji i dopasowanie ich do oczekiwań klienta. W tej części naszej pracy przygotowuje się strony do przystąpienia do umowy przedwstępnej. Wtedy to uzgadnia się terminy, warunki i rodzaj umowy oraz przygotowuje dokumenty dotyczące danej nieruchomości, określa stan prawny, dane stron, jak również mogące powstać zagrożenia. Na tym etapie poprzedzającym zawarcie końcowej umowy kupna sprzedaży kompletuje się i przedkłada notariuszowi wymagane dokumenty. W naszym przypadku jesteśmy zawsze z klientami od momentu oglądania aż do przekazania nieruchomości przez strony. Jeśli kupno nieruchomości odbywa się częściowo lub w całości poprzez kredyt bankowy, ważnym jest określenie odpowiednio terminu umowy końcowej, aby pozwolić stronie kupującej na dokonanie wszystkich formalności związanych z podpisaniem umowy kredytowej z bankiem. Tu też służymy pomocą współpracując z bardzo doświadczonymi osobami, które są w stanie pomóc nawet w bardzo trudnych przypadkach uzyskania kredytu, aby osiągnąć zamierzony cel. Gdy wszystkie formalności związane z udzielonym kredytem, zebranymi dokumentami są zakończone, przystępujemy do umowy notarialnej. W praktyce wygląda to tak, że od podpisania umowy, mija kilka dni w których przekazywane są pieniądze za nieruchomość, bądź to przez kredyt- przelewem z banku. Po otrzymaniu zapłaty, umawiamy strony transakcji do przekazania lokalu, sporządzenia protokołu zdawczo- odbiorczego, w którym zawarty jest opis przekazywanej nieruchomości, stany liczników za media i kluczy do nieruchomości. I można wynajmować wraz z naszym serwisem Krakowskie Noclegi.

 

 

 

 tel 660 418 480 

Krakowskie Noclegi - wszystkie prawa zastrzeżone