Noclegi w Krakowie

Krakowskie Noclegi to ciągle powiększająca się najlepsza baza apartamentów w Krakowie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się zaufaniem szerokiego grona klientów. Oddajemy do państwa dyspozycji, szereg mieszkań, które można dobrać do swoich potrzeb. W ofercie posiadamy luksusowe apartamenty z klimatyzacją czy garażem, wiele przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasze apartamenty są wynajmowane podczas podróży biznesowych i turystycznych. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim apartamenty w obrębie Centrum Starego Miasta, Rynku Głównego, Wawelu i Dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Zapraszamy.

 
 
 
 

PROMOCJE

 

Rabat

Właściciel danego obiektu może za pośrednictwem serwisu zaproponować klientowi niższą od standardowej cenę za dany pobyt w wybranym terminie na specjalnych warunkach rezerwacji. Z informacjami na temat cen prmocyjnych oraz promocyjnych warunków rezerwacji można zapoznać się na stronie danego obiektu noclegowego. Dotyczy to ilości osób przebywających w apatramentach lub ilości dni dokonanej rezerwacji.

Last Minute

Rezerwacja "last minute" to taka rezerwacja, której termin przyjazdu przypada w ciągunajbliższych 10 dni (licząc z dniem złożenia rezerwacji). Ceny “Last Minute” ustalene są indywidualnie dla obiektu.

 

10% zniżki na Pierogi MR VINCENT

Nasi klienci którzy dokonali rezerwacji apartamentów w serwisie okazując rezerwację w lokalu przy ulicy Ul. Bożego Ciała 12 w Krakowie (czynne codziennie 11:00 - 22:00) na hasło: „krakowskie noclegi” otrzymają 10% rabatu na zamówienie z menu. Zapraszamy.

 

 10% zniżki w Kuchni Domowej "MARKO"

 Nasi klienci którzy dokonali rezerwacji apartamentów w serwisie okazując rezerwację w lokalu przy ulicy Berka Joselewicza 9 na hasło: „krakowskie noclegi” dostają 10% rabat na zamówienie z menu. Zapraszamy. 


 

 

 

 tel 660 418 480 

Krakowskie Noclegi - wszystkie prawa zastrzeżone